צרפתי בכלניות, ראשון לציון

כשסגנון פוגש חיים

צרפתי בכלניות, פרויקט דגל של רמי צרפתי חברה לבנייה בע"מ  ובביצוע חברת רגבים, נבנה על העתודות האחרונות של העיר ראשון לציון במתחם סגור ושקט בשכונת כלניות. הפרויקט הוא דוגמא מייצגת לחזון החברה- מבחינת היזמים, חיים בפרויקט הם יותר מרכישת דירה, הם הגשמה של משפחתיות וסגנון חיים בסביבה ההולמת את צרכיכם.

 

הפרויקט האטרקטיבי באיזור הכי ירוק בראשון לציון, הגובל בפרדסים ובשדות של דרום מזרח העיר, תוכנן במגע אישי הרואה בצורך בביטחון ובהרגשה טבעית שלכם במקום מגוריכם כערכים עליונים.

 

התכנון הפונקציונאלי והיצירתי, מתוך חשיבה על הצרכים שלכם ,הוליד מתחם עתיר גינון ובו ארבעה בנייני בוטיק יוקרתיים ואינטימיים בני 4 קומות וקומות גן בלבד. בכל מבנן, רק 16 יחידות דיור - מגוון דירות  שיתאימו לשאיפות השונות שלכם- דירות,4,5 חדרים למשפחות, דירות גן ,פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים למפונקים שביניכם ודירות 3 חדרים איכותיות וברות השגה ,מהבודדות בעיר, לטובת זוגות צעירים ומשפחות מתבגרות.

 

דוגלים באיכות הבנייה הגבוהה ביותר מבלי לפגוע בידידותיות המחירים –ביצוע הפרויקט נעשה על ידי חברת הבניה והביצוע רגבים הנמצאת גם היא בבעלות היזם רמי צרפתי , ומי שאמונה על פרויקטים המתקדמים בישראל ועל עבודה עם הגופים המובילים בארץ. כך, ביתכם החדש נמצא בניהול מקיף ויעיל של גוף אחד משלב התכנון היצירתי דרך הבניה האיכותית בסטנדרט חומרי בנייה גבוה, ועד למסירת הבית ולשירות שאחרי.

 

מיקום מושלם, הקרוב ליציאה לכביש 431, לאיילון ולכבישים הפנימיים של ראשון לציון, מתחשב בכם ומוביל אתכם במהירות למקומות העבודה,הבילוי והפנאי שלכם בלב התוסס של העיר או מחוץ לה מבלי לוותר על השקט ומשלים את תמונת היתרונות של צרפתי בכלניות.

 

צרפתי בכלניות ראשון לציון
צרפתי בכלניות ראשון לציון

press to zoom
צרפתי בכלניות ראשון לציון
צרפתי בכלניות ראשון לציון

press to zoom
צרפתי בכלניות ראשון לציון
צרפתי בכלניות ראשון לציון

press to zoom
צרפתי בכלניות ראשון לציון
צרפתי בכלניות ראשון לציון

press to zoom
1/5

על השכונה

 

פרויקט המגורים צרפתי בכלניות, נהנה מיתרון מיקום כפול:

מצד אחד ,מוקם בשכונת הכלניות החדשה במתחם בוטיק סגור שכניסת הרכבים אליו אסורה על מנת שתוכלו ליהנות מאויר נקי, משקט ומביטחון לילדיכם. מצד שני ,נגישות מהירה ונוחה ליציאות מן העיר ולתוכה.

 

צרפתי בכלניות קרוב לכביש 431 המוביל בקלות לתל אביב וצפונה, ולדרום.
הכביש יחבר אתכם במהירות לנתיבי איילון במערב ולכביש 1 במזרח עד לעיר מודיעין. כמו כן, יאפשר לכם להגיע תוך דקות ספורות לכביש 6 ומשם בזמן מקוצר צפונה לעין תות ודרומה עד לבאר שבע.

 

הפרויקט ממוקם דקות ספורות מתחנת הרכבת ומצירי התחבורה הפנים עירוניים של ראשון לציון שיקצרו את דרככם לעבודה ובחזרה ממנה.

 

צור קשר

משרד ראשי. רח' עובדיה 1, יד בנימין 7681200

שעות פתיחה. ימים א - ה : 8.00 עד 17.00

דוא”ל. liat@ramisarfati.co.il

טלפון. 08-8598687

פקס. 08-8592979 

Your details were sent successfully!