פרופיל חברה

רמי צרפתי

כשסגנון פוגש חיים 

 

 

רמי צרפתי חברה לבניה בע"מ ,הינה חברה יזמית בעלת תו התקן הבינלאומי ISO 9001-2008.

החברה מיסודו של רמי צרפתי, קצין צבא במי"ל ,יוצא סיירת וכיום חבר ההנהלה הראשית של התאחדות הקבלנים מזה קדנציה רביעית וחבר ועדות תכנון ובנייה, השקעות ומיסוי של ההתאחדות האמונה על החלטות לאומיות בנושאי נדל"ן בישראל.

 

כבר עם שחרורו מהצבא, במקביל לאחיזה בעולם העסקים,החל צרפתי את דרכו בתחום הנדל"ן והבנייה מתוך שאיפה למסד את ערכי הפטריוטיות ,הדיוק והניהול שרכש בדרכו הצבאית גם בעולם הנדל"ן הישראלי ולאפשר לזוגות צעירים ולמשפחות איכות וסגנון חיים ברמה אחרת. 

 

חזון החברה מושתת על משפחתיות וביתיות כערכים עליונים וחברת רמי צרפתי חברה לבניה רואה בפרויקטים שהם בונים הרבה יותר מנכסים ודירות- בכל אחד משלבי תהליך ההקמה הם מונחים על ידי התובנה שזהו בית לאנשים ומצוינות ויצירתיות הן הדרכים היחידות שיובילו לכך- מצד אחד תכנון אינדיבידואלי ויוקרתי המתחשב בצרכי הרוכש תוך שימוש במיטב חומרי הגלם ומצד שני, חשיבה חסכונית וידידותית ללקוח על ידי ביצוע הפרויקטים באמצעות חברת האחות הקבלנית "רגבים" אף היא בבעלות רמי צרפתי.

 

החברות המובילות במשק בחרו לעבוד עם רמי צרפתי - בטר פלייס ,רכבת ישראל, מקורות ועוד מגוון פרויקטים למגורים ולמסחר בשפלה ובדרום. המגע האישי, התהליך המקצועי ושירות "מאנשים לאנשים" ביסס את מעמדה כחברה מקצועית בעלת גב כלכלי חזק ואמינות ללא עוררין.

 

עמידה קפדנית בלוחות זמנים, משמעת עבודה נחישות ואמונה שסגנון חיים נמצא בפרטים הקטנים ייצרו בחברת רמי צרפתי שיטות עבודה מתקדמות ושימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ההופכים את הפרויקטים מבית היוצר שלהם למודל ומופת לאיכות חיים, להקפדה מחמירה על התוצר הסופי ולמגע אישי בכל שלבי התהליך מול הרוכשים גם לאחר מסירת הבית.