הצהרת נגישות

רמי צרפתי חברה לבניה בע"מ מיסודו של רמי צרפתי, הינה חברה יזמית בעלת תו התקן הבינלאומי ISO 9001-2008.

 

חברת רמי צרפתי חברה לבניה, רואה בפרויקטים שהיא בונה הרבה יותר מנכסים ודירות - בכל אחד משלבי תהליך ההקמה מונחית החברה על ידי התובנה שהיא מקימה בית לאנשים, ומצוינות ויצירתיות הן הדרכים היחידות שיובילו לכך. מצד אחד תכנון אינדיבידואלי ויוקרתי המתחשב בצרכי הרוכש תוך שימוש במיטב חומרי הגלם ומצד שני, חשיבה חסכונית וידידותית ללקוח על ידי ביצוע הפרויקטים באמצעות חברת האחות הקבלנית "רגבים" אף היא בבעלות רמי צרפתי.

 

אתר זה הוא אתר החברה ובו מוצגים הפרוייקטים שלנו ומידע אודות החברה, הינכם מוזמנים להתרשם.

חשוב לנו לתת את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו. לשם כך, אנו פועלים לביצוע התאמות אשר יאפשרו נגישות גם ללקוחות עם מוגבלות, הן בערוצים הישירים והן בערוצים הדיגיטליים מתוך מטרה לסייע להם לשפר את איכות החיים ולאפשר את שילובם בחברה בדרך של כבוד, שוויון ועצמאות.

 

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. כ- 20% מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר.

אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.

 

התאמות הנגישות באתר בוצעו עפ"י חוק שיויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ובהתאם ליכולות הנגישות המוגבלות של הפלטפורמה (WIX).


האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, ומותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלואלרי.

במידה ונתקלתם בבעיה או תקלת נגישות, הנכם מוזמנים לכתוב לנו ל- office@regavimcorp.co.il  או לפנות אלינו באמצעות טופס "צור קשר" באתר.

אחראית הנגישות בחברתנו היא הגב' יפעת סוזנה. דרכים ליצירת קשר עימה הינם בטלפון: 08-8598687 או בדוא"ל בכתובת המצוינת לעיל.

_______________________________________________________________

הצהרה זו עודכנה בתאריך: 16/01/2018

 

צור קשר

משרד ראשי. רח' עובדיה 1, יד בנימין 7681200

שעות פתיחה. ימים א - ה : 8.00 עד 17.00

דוא”ל. liat@ramisarfati.co.il

טלפון. 08-8598687

פקס. 08-8592979 

רגבים, יסודות שלעצמה

© 2013 by REGAVIM  Designed by pazinteractive.com

  • w-facebook
  • Instagram