גולשים יקרים,

 

זהו חלום ילדותי, להקים, לבנות, לראות שלד קורם עור וגידים והופך למבנה, לראות איך המבנה הופך לבית ואיך כשהוא בר שימוש נכנסת אליו משפחה ומפיחה בו רוח חיים וביתיות.

נגעתי בידיי בכל אחד מהשלבים, תכננתי, הקמתי ,בניתי ומיסדתי "פס ייצור" לכל התהליך –את חברת רמי צרפתי בניה בע"מ ואת חברת האחות המבצעת שלה "רגבים".

 

שנות הקריירה הארוכות שלי בצה"ל כקצין קרבי בסיירת , וחברותי לאחר מכן בהנהלת התאחדות הקבלנים ובוועדותיה השונות חנכו אותי ואת פיקודיי ולאחר מכן את עובדיי למשמעת, לעקרונות, לנחישות ולאמונה במטרה המנחה אותי גם בעשייה העסקית- חיים טובים,נוחים  ובטוחים ללקוחותיי הם העיקר. כל השאר הוא אמצעי.

 

איננו בונים דירות.

אנחנו בונים בתים, סביבות מגורים מלאות סגנון חיים לאנשים.

 

בבואנו לתכנן, החשיבה שלנו מדמיינת את המסלול העובר על דיירים, כמוני,כמוכם מרגע שהם מגיעים אל חצר שכונתם, עולים במעלה המדרגות או במעלית  ונכנסים אל ביתם. האם יש להם את כל הנחוץ? האם הסביבה נוחה וקרובה לכל צרכיהם? האם יתאימו חומרי גלם אלו או אחרים לבניית הבית שלהם? באיזה שיטת תכנון ננקוט? ואיך אנחנו מלווים את כל התהליך מרגע שהרעיון עלה על נייר עד שהבית נמסר וגם לאחר מכן?

 

על כל השאלות האלו ורבות אחרות אנו משתדלים לענות בכל יום ביצירתיות, בראייה שמחוץ לקופסא ובמקצועיות. יש הרבה אנשים. הצרכים שונים ומגוונים וכך לתפיסתנו הפתרונות צריכים להיות-פרגמאטיים, גמישים,המבדילים בין אדם לאדם.

 

אני מזמין אתכם לבקר במשרדי המכירות של צרפתי ולחוות בעצמכם את תפיסת סגנון החיים שלנו

 

שלכם בברכה,

רמי צרפתי 

רמי צרפתי, מנכ"ל